Příklady dobré praxe ze závěrečné konference 2. GG a o. p. 3.2 - 22. 9. 2015 - Stránky OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Jihočeský kraj

Příklady dobré praxe/konference » Příklady dobré praxe ze závěrečné konference 2. GG a o. p. 3.2 - 22. 9. 2015 | « Zpět

Příklady dobré praxe ze závěrečné konference 2. GG a o. p. 3.2 - 22. 9. 2015

Pozn.: Prezentace příkladů dobré praxe nejsou z kapacitních důvodů na webových stránkách OP VK zveřejněny, originální verze prezentací včetně videí Vám poskytnou zaměstnanci oddělení řízení grantů a projektů na e-mailové adrese opvk@kraj-jihocesky.cz. Děkujeme za pochopení.

Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany: „Zvyšování kvality výuky na Střední rybářské škole Vodňany a zvyšování motivace žáků základních škol ke vzdělávání v technických a přírodovědných oborech“

Pracovní společnost nástavkových včelařů CZ, z. s., České Budějovice: „Tvorba a pilotní ověření vzdělávacího kurzu VČELAŘ – FARMÁŘ v rámci dalšího vzdělávání“

THEIA – krizové centrum o. p. s., České Budějovice: „Zlepšení rovných příležitostí dětí a žáků v Jihočeském kraji“

Výzkumné centrum VŠERS, o. p. s., České Budějovice: „Podpora dalšího vzdělávání pracovníků vodního hospodářství v Jihočeském kraji“