II. výzva - oblast podpory 3.2 - Stránky OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Jihočeský kraj

Ukončené výzvy k předkládání žádostí  » II. výzva - oblast podpory 3.2 | « Zpět

II. výzva - oblast podpory 3.2

Jihočeský kraj vyhlašuje ve dnech 27. 12. 2010 - 21. 2. 2011 2. kolo výzvy k předkládání žádostí o finanční podporu v rámci grantových projektů z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost v prioritní ose 3 - Další vzdělávání, oblast podpory 3.2 - Podpora nabídky dalšího vzdělávání. Výzva je určena vzdělávacím institucím, včetně právnických osob vykonávajících činnost škol a školských zařízení zapsaných ve školském rejstříku; vysokým školám; nestátním neziskovým organizacím; hospodářským komorám; městům, obcím a svazkům obcí.