II. výzva - oblast podpory 1.1, 1.2, 1.3 - Stránky OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Jihočeský kraj

Ukončené výzvy k předkládání žádostí  » II. výzva - oblast podpory 1.1, 1.2, 1.3 | « Zpět

II. výzva - oblast podpory 1.1, 1.2, 1.3

Vyhlášení II. výzvy pro předkladatele grantových projektů Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Jihočeský kraj vyhlásil ve dnech 16. 3. - 27. 4. 2009 2. kolo výzvy k předkládání žádostí o finanční podporu z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost pro oblasti podpory 1.1 – Zvyšování kvality ve vzdělávání, 1.2 – Rovné příležitosti dětí a žáků, včetně dětí a žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a 1.3 – Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení. Výzvy jsou určeny školám, školským zařízením, vysokým školám, sdružením a asociacím škol, právnickým osobám působících ve vzdělávání a kariérovém poradenství, organizacím působících v oblasti volného času dětí a mládeže, městům, obcím a svazkům obcí, odborovým organizacím a organizacím zaměstnavatelů, profesním a odborným sdružením, hospodářské komoře, zaměstnavatelům a nestátním neziskovým organizacím.

Metodický dopis č. 4